Home » Förbundet » Organisation » Förbundsstyrelsen

Förbundsstyrelsen

Svenska Cheerleadingförbundets förbundsstyrelse som arbetar ideellt med svensk cheerleading och är inte arvoderade. Vill du komma i kontakt med styrelsen mejla fs@cheerleading.se

Ordförande
Anders Bruhn

ordforande@cheerleading.se

Vice Ordförande
Bianca Fagerström
bianca.fagerstrom@cheerleading.se

Ledamot
Daniel Lindgren

daniel.lindgren@cheerleading.se 

Ledamot
Katrin Chieux

katrin.chieux@cheerleading.se

Ledamot
Yvonne Ingemansson
yvonne.ingemansson@cheerleading.se

Ledamot
Lotta Eckerud
lotta.eckerud@cheerleading.se

Ledamot
Linus Idermark

linus.idermark@cheerleading.se

Ledamot
Christina Lindberg Johansson
christina.lindberg@cheerleading.se

Ledamot
Ruben Schultz

ruben.schultz@cheerleading.se

Ni hittar oss även här!