Home » Förbundet » Organisation » Personal

Personal

Katarina Eriksson
Generalsekreterare

Arbetsdagar: mån-fre
Telefon: 079-304 16 82
gs@cheerleading.se

Kia Wulff
Föreningskonsulent
Arbetsdagar: mån-fre em
Telefon: 073-088 16 28
kia.wulff@cheerleading.se

Johanna Carlén
Utbildningsansvarig
Arbetsdagar: mån-fre
Telefon: 076-312 04 10
johanna.carlen@cheerleading.se

Ida-Maria Lehto
Projektledare Sociala Medier
Arbetsdagar: mån-fre
Telefon:
ida-maria.lehto@cheerleading.se

Sofie Lewerentz
Controller
Arbetsdagar: mån
Telefon:
sofie.lewerentz@cheerleading.se

Elin Söderström
Tävling & Målgruppsansvarig Para, Äldre & Vuxen
Arbetsdagar: mån-fre
Telefon: 079-339 54 18
elin.soderstrom@cheerleading.se

Hanna Delin
Ekonomi & Förbundskoordinator

Arbetsdagar: mån-tors
Telefon: 073-503 89 86
hanna.delin@cheerleading.se

Lotta Strömberg
Elitkoordinator

Arbetsdagar: mån-fre
Telefon: 070- 297 54 66
lotta.stromberg@cheerleading.se

Mina Perisa
Föreningskonsulent & Trygg Idrott
Arbetsdagar: mån-fre
Telefon: 070-297 58 62
mina.perisa@cheerleading.se

Karolina Olovsson
Förbundskapten & Elitansvarig

Arbetsdagar: ons & fre
Telefon: 073-969 19 23
karolina.olovsson@cheerleading.se

Tjänstledig / Föräldraledig

Elin Axelsson
Barn & Ungdomsansvarig
Arbetsdagar: Tjänstledighet t.o.m. 20230831
Telefon: 076-308 43 98
elin.axelsson@cheerleading.se

Sofie Landén
Föreningskonsulent & Domarutveckling

Arbetsdagar: föräldraledig
Telefon: 070-297 56 27
sofie.landen@cheerleading.se

Josephine Kalmlund
Kommunikation & Marknad
Arbetsdagar: föräldraledig
Telefon:
josephine.kalmlund@cheerleading.se

Ni hittar oss även här!